logo
Samochody terenowe

Przemierzaj malownicze zakątki Polski za kierownicą Land Rovera

Quady

Niezapomniana przygoda na quadach.

UTV - buggy extreme

Wyprawy utv - czterokołowcami po górach. Buggy extreme to super przygoda. UTV jezdzimy caly rok. Zima gdy spadnie snieg w miejsce kół przykrecamy gasiennice ! Jako jedyni w kraju posiadamy flotę 10 nowych UTV z silnikami 800 cc! Kazdy posiada wyciagarke, naped 4x4, blokady mostu. Super zabawa gwarantowana !

Rafting

Porywający nurt rzek połączony z dziką naturą Ukrainy.

Extreme Week

Extremalna przygoda

Team Building

Imprezy integracyjne

Skutery śnieżne

Zimowe szaleństwo skuterami śnieżnymi

polecane wyprawy

Wyprawa integracyjna off road

Integracyjna impreza off road jednodniowa Kraków, impreza na quadach i samochodach terenowych.

2 dniowa wyprawa quadami BESKIDY 2016

Zapraszamy na niesamowitą wyprawę górską – piękne widoki oraz duża dawka adrenaliny. Przejazd quadami po nie utartych ...

Sezon od: 24.05 do 30.09
Lokalizacja: Wisła Szczyrk Istebna Zawoja

Całodniowa wyprawa na quadach

Prawdziwa całodzienna wyprawa na quadach, podczas której odwiedzimy wiele pieknych zakątków górskich w wybranej lokal ...

Rajd trophy

Rajd na zasadach camel trophy to niesamowita przygoda! Rajd opiera się na rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jego k ...

Extreme off road UTV Buggy extreme

Wyprawa 2h - utv, quady, samochody terenowe, buggy, bugy. Extremalna przejażdzka po terenach górskich. Piekne widoki ...

Wyprawy rodzinne 4x4

Wycieczka 4x4 rodzinna. Organizujemy wyprawy kilkugodzinne, kilkudniowe, weekendowe dla rodzin, wyprawy dla szkół, ev ...

Orienteering miejski

Wiele osób poznało orienteering w dzieciństwie. Czasem w formie harcerskich podchodów, czasem bawiąc się w szukanie s ...

Wyprawa terenowa

Całodniowa wycieczka samochodami terenowymi to wspaniały pomysł na integracje w górach. Zapraszamy na wyprawy całodzi ...

Zielona Szkoła

Organizujemy wyprawy dla dzieci w każdym wieku. Adrenalina i extremalne przygody nie sa zarezerwowane tylko dla doros ...

Techniki linowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programową zajęć integracyjno-motywacyjnych prowadzonych w oparciu o alpinistyc ...

Wieczory tematyczne

Organizacja wieczorów tematycznych z klimatem. Alternatywa i doskonała zabawa podczas wieczorów firmowych. Zapewniamy ...

Więcej wypraw
referencje
 • obr

  Ze względu na konkurencyjność cenowa indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo, jakość sprzętu jakim dysponuj ... więcej »

  GOH

 • obr

  Dziękujemy firmie FunSail za uatrakcyjnienie naszego wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego, który miał miejsce w Kazimie ... więcej »

  KRONES

 • obr

  Rajd został zorganizowany w sposób bardzo profesjonalny i bezpieczny. więcej »

  Fundacja Spełnionych Marzeń

 • obr

  Każde z powierzonych zleceń było wykonane z niezwykła dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klie ... więcej »

  SIKA

 • obr

  Organizatorzy byli bardzo elastyczni, otwarci i cały czas zarażali nas świetnym poczuciem humoru i pozytywną energią. ... więcej »

  cloudware

 • obr

  Ciekawy scenariusz oraz niezwykłe wyzwania wymagające współpracy wszystkich uczestników przyczyniły się do ukształtow ... więcej »

  comtegra

Techniki linowe

Techniki linowe
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programową zajęć integracyjno-motywacyjnych prowadzonych w oparciu o alpinistyczne techniki przestrzenne. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doskonale wyselekcjonowaną i doświadczoną kadrę wywodzącą się głownie ze środowiska ratowników i przewodników górskich.
 

 

Doświadczenie zdobywaliśmy zajmując się zawodowo ratownictwem górskim, alpinizmem, przewodnictwem, ski-alpinizmem oraz podczas wielu szkoleń, sympozjów, manewrów i zawodów na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Podczas naszych zajęć korzystamy wyłącznie z atestowanego, niezawodnego sprzętu, a stosowanie zdublowanych systemów zabezpieczeń, kamizelek asekuracyjnych i kasków daje naszym klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa, co z kolei pozwala na bezstresowe oddawanie się przyjemności wynikającej z realizowanych zadań.
 

Jesteśmy w stanie zorganizować atrakcyjne, pełne pozytywnych emocji, a jednocześnie w 100% bezpieczne, zajęcia linowe w prawie każdym terenie (od leśnego, przez wodę i góry, aż po tereny zurbanizowane).
 

Tyrolka, "małpi most", czy wspinanie się na kilkumetrową wieżę ze skrzynek to już klasyka aktywnych zajęć, których celem jest integracja zespołu.


Nasze propozycje:

Tyrolka
Zabawa znana też pod nazwą windy desantowej lub kolejki amerykańskiej. Uczestnicy pojedynczo lub parami podczepiani są do "wózka" windy przy jej górnym stanowisku, a następnie samodzielnie lub z pomocą instruktora wykonują brawurowy zjazd po napiętej linie w kierunku dolnego stanowiska, gdzie w bezpiecznej, wcześniej ustalonej odległości są przez obsługę zatrzymywani i powoli opuszczani na ziemię.
W naszych dotychczasowych imprezach furorę robiły konkursy zjazdów parami w przeróżnych pozycjach z lądowaniem w wodzie (ten sposób lądowania wymaga jednak specyficznych warunków terenowych).

Wahadło
To rodzaj potężnej huśtawki, na której końcu huśta się uczestnik. Podobne do BUNGEE JUMPING. Wymaga specyficznych warunków terenowych.

Zjazdy pionowe
Uczestnicy zjeżdżają samodzielnie na linach alpinistycznych z górnego stanowiska usytuowanego na drzewie, konstrukcji lub nadającej się do tego celu wyniosłości terenu.Drabinka
Wykorzystanie drabinki sznurowej umożliwia zorganizowanie ciekawej konkurencji pozwalającej na wspinaczkę na wysokość nawet 20 metrów. W zależności od predyspozycji uczestników wspinają się oni na drabince wolnowiszącej w powietrzu lub wiszącą np. przy drzewie.

Podczas naszych imprez drabinka jest najczęściej stosowana jako metoda wejścia na stanowisko początkowe zjazdu lub tyrolki lub jako konkurencja konkursowa.

Wyciąganie lidera
Przy pomocy sprzętu alpinistycznego i odpowiedniego doboru zadań potrafimy zmotywować grupę do współpracy lub wyselekcjonować i umocnić pozycję potencjalnych liderów.

Mosty linowe
Szeroki wybór zajęć wysokościowych polegających na pokonaniu przy pomocy napiętej liny (lub kilku lin) odcinka znajdującego się pomiędzy punktami ich zaczepienia (najczęściej w poziomie). Ze względu na specyfikę poruszania się proponujemy najbardziej atrakcyjne sposoby przemieszczania się a więc:

MOST POJEDYŃCZY - uczestnicy przeciągają się po linie będąc do niej podczepieni przy pomocy uprzęży alpinistycznych

MOST PODWÓJNY - uczestnicy korzystają z dwóch równolegle rozpiętych lin, z których jedna stanowi podłoże dla nóg natomiast druga jest "poręczą", której przechodzący trzymają się rękoma.

Skrzynki
Uczestnicy wspinają się na układane własnoręcznie pod siebie skrzynki, podawane przez jednego z instruktorów. Doskonała możliwość zorganizowania konkursu lub dyscypliny czasowej.

Wchodzenie po linie
Specyfika używanego przez nas sprzętu alpinistycznego pozwala już po krótkim szkoleniu nauczyć uczestników wchodzenia po linie na dowolną wysokość; powrót na ziemię to już działka instruktora. Najczęściej uczestnicy wychodzą parami obok siebie, co dodatkowo ich motywuje i stwarza elementy pozytywnej rywalizacji lub partnerstwa - w zależności od doboru wariantów zadania.

Przeprawy przez rwącą wodę
Przy pomocy sprzętu alpinistycznego i kompleksowej asekuracji uczestnicy mogą zasmakować przeprawy brodem przez najbardziej rwące odcinki rzek, jak np. "piekiełko" na Brdzie. Doskonały poligon doświadczalny dla przełamywania własnych barier strachu i nabrania pewności siebie.

Tory przeszkód
Potrafimy w sposób logiczny i ciekawy połączyć opisane wcześniej elementy tak, aby tworzyły tor przeszkód będący niezwykłą przygodą lub elementem składowym bardziej złożonego zadania dla grupy lub jednostki.

 

Nasza firma organizuje również wycieczki samochodami terenowymi, imprezy off roadowe, eventy dla firm, imprezy integracyjne 4x4, wyprawy dla osób indywiadualnych, wyprawy kilkugodzinne, wyprawy off road terenówkami, wycieczki na quadach, szkolenia off road dla aut terenowych i quadów.
 

Obsługujemy imprezy rodzinne, imprezy firmowe, imprezy off road, imprezy integracyjne, eventy dla firm,  pikniki, prezenty dla najbliższych, wieczory kawalerskie oraz szkolenia 4x4

 

Dostepność: Kraków/Gdów, Zakopane, Szczyrk, Krynica, Białka Tatrzańska, Wisła, Istebna, Wierchomla, Baligród, Ustrzyki, Zawoja i okolice ... napisz, zadzwoń i dowiedz sie gdzie jeszcze dojedziemy !!! :)


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

referencje
Zaufali nam
 • Skandia
 • COROTOP
 • Siemens
 • Grupa Żywiec S.A
 • BABIK TRANSPORT I SPEDYCJA
 • MAPEI
 • Danfoss
 • DnB NORD
 • Europejski Fundusz Leasingowy
 • Eurobank
 • Devi
 • P&G
 • Polsat Cyfrowy

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
referencje
referencje
 • SKUTERY ARCTIC CAT

  więcej »
 • LAND ROVER

  Naszym atutem jest pełna  niezależność w kwestii sprzętu. Imprezy prowadzimy ... więcej »

 • QUADY

  Niesamowite przejażdzki, wyprawy i przeprawy przez urozmaicone tereny quadami więcej »

NASI PARTNERZY