logo
Samochody terenowe

Przemierzaj malownicze zakątki Polski za kierownicą Land Rovera

Quady

Niezapomniana przygoda na quadach.

UTV - buggy extreme

Wyprawy utv - czterokołowcami po górach. Buggy extreme to super przygoda. UTV jezdzimy caly rok. Zima gdy spadnie snieg w miejsce kół przykrecamy gasiennice ! Jako jedyni w kraju posiadamy flotę 10 nowych UTV z silnikami 800 cc! Kazdy posiada wyciagarke, naped 4x4, blokady mostu. Super zabawa gwarantowana !

Rafting

Porywający nurt rzek połączony z dziką naturą Ukrainy.

Extreme Week

Extremalna przygoda

Team Building

Imprezy integracyjne

Skutery śnieżne

Zimowe szaleństwo skuterami śnieżnymi

polecane wyprawy

Wyprawa integracyjna off road

Integracyjna impreza off road jednodniowa Kraków, impreza na quadach i samochodach terenowych.

2 dniowa wyprawa quadami BESKIDY 2016

Zapraszamy na niesamowitą wyprawę górską – piękne widoki oraz duża dawka adrenaliny. Przejazd quadami po nie utartych ...

Sezon od: 24.05 do 30.09
Lokalizacja: Wisła Szczyrk Istebna Zawoja

Całodniowa wyprawa na quadach

Prawdziwa całodzienna wyprawa na quadach, podczas której odwiedzimy wiele pieknych zakątków górskich w wybranej lokal ...

Rajd trophy

Rajd na zasadach camel trophy to niesamowita przygoda! Rajd opiera się na rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jego k ...

Extreme off road UTV Buggy extreme

Wyprawa 2h - utv, quady, samochody terenowe, buggy, bugy. Extremalna przejażdzka po terenach górskich. Piekne widoki ...

Wyprawy rodzinne 4x4

Wycieczka 4x4 rodzinna. Organizujemy wyprawy kilkugodzinne, kilkudniowe, weekendowe dla rodzin, wyprawy dla szkół, ev ...

Orienteering miejski

Wiele osób poznało orienteering w dzieciństwie. Czasem w formie harcerskich podchodów, czasem bawiąc się w szukanie s ...

Wyprawa terenowa

Całodniowa wycieczka samochodami terenowymi to wspaniały pomysł na integracje w górach. Zapraszamy na wyprawy całodzi ...

Zielona Szkoła

Organizujemy wyprawy dla dzieci w każdym wieku. Adrenalina i extremalne przygody nie sa zarezerwowane tylko dla doros ...

Techniki linowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programową zajęć integracyjno-motywacyjnych prowadzonych w oparciu o alpinistyc ...

Wieczory tematyczne

Organizacja wieczorów tematycznych z klimatem. Alternatywa i doskonała zabawa podczas wieczorów firmowych. Zapewniamy ...

Więcej wypraw
referencje
 • obr

  Ze względu na konkurencyjność cenowa indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo, jakość sprzętu jakim dysponuj ... więcej »

  GOH

 • obr

  Dziękujemy firmie FunSail za uatrakcyjnienie naszego wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego, który miał miejsce w Kazimie ... więcej »

  KRONES

 • obr

  Rajd został zorganizowany w sposób bardzo profesjonalny i bezpieczny. więcej »

  Fundacja Spełnionych Marzeń

 • obr

  Każde z powierzonych zleceń było wykonane z niezwykła dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klie ... więcej »

  SIKA

 • obr

  Organizatorzy byli bardzo elastyczni, otwarci i cały czas zarażali nas świetnym poczuciem humoru i pozytywną energią. ... więcej »

  cloudware

 • obr

  Ciekawy scenariusz oraz niezwykłe wyzwania wymagające współpracy wszystkich uczestników przyczyniły się do ukształtow ... więcej »

  comtegra

Rajd trophy

IMPREZA KRAKÓW TROPHY 4X4

 

Kraków położony nad Wisła, jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Pod względem powierzchni i liczby mieszkańców zajmuje drugie miejsce. Położenie Krakowa sprawia, że jest on bazą dla wycieczek w polskie góry, czy wypadów do malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Impreza off-road jaką dla Ciebie urządzimy na długo pozostawi ślad w Twej pamięci. Tereny, na których najczęściej organizujemy imprezy integracyjne off road, to malownicza Małopolska, a zwłaszcza górskie bezdroża idealne do uprawiania off-road jakie posiada Gdów.

 

Kraków/Gdów to teren przygotowany specjalnie na imprezy typu off road 4x4. Organizujemy wyprawy terenowe, paintball, spływy pontonami, skutery wodne, 8 tras wspinaczkowych, crossy, wyprawy quady, tyrolka a nawet skutery śnieżne. Wszystko to na ponad 13 ha terenu o różnych stopniach trudności.

 

Czym jest trophy?
 

Rajd na zasadach camel trophy to niesamowita przygoda! Rajd opiera się na rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jego kluczem jest praca grupowa. Pojawiają się elementy zadań specjalnych.

 

 

Na trasie przejazdu znajduje się kilka checkpointów:

 1. Uczestnicy po starcie poruszają się na podstawie roadbooka i muszą odnaleźć mapę, według której będą się dalej poruszać. Po odnalezieniu mapy kierują się na pierwszy punkt widokowy gdzie czeka na nich lunch. Kolejne 2 checkpointy znajduję się w okolicy a droga do nich prowadzi przez malownicze wąwozy lessowe. Następnie auta kierują się w stronę kolejnego chceckpointu.

 

 

 

 1. Po przybiciu pieczątki w punkcie kontrolnym grupa udaje się na kolejny punkt gdzie czeka na nich obiad. Po obiedzie ciąg dalszy imprezy i konieczność odszukania kolejnego punktu kontrolnego.

 2. Na podstawie mapy zawodnicy muszą obliczyć ile czasu zajmie im dotarcie do następnych checkpointów i zgodnie z wskazówkami dojechać do nich o konkretnej godzinie.

 3. Uczestnicy muszą udokumentować swój pobyt w punktach kontrolnych przedstawiając pieczątki lub wysyłając zdjęcie z konkretnego punktu.

 4. Grill na zakończenie imprezy z muzyką w tle i oglądaniem zdjęć z imprezy.

 5. Bardzo ważne jest stawienie się w określonym punkcie w wyznaczonym czasie.

 

Przykład checkpointów:
 

 1. przejazd samochodem przez przeszkodę  - załoga musi przedostać się na drugą stronę przeszkody - budowa tymczasowego mostu przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi, przeprowadzenie auta na drugą stronę przeszkody.
  Cel: wzmocnienie zaufanie na linii kierowca - zespół, radzenie sobie w rudnych i nietypowych sytuacjach

 2. przejazd wyznaczonym torem z zasłoniętymi oczami - osoby z grupy prowadzącej po przekroczeniu linii startu  nie mogą się przemieszczać, nie mogą się też odzywać - sami muszą wymyślić system komunikacji pomiędzy sobą a kierowcą jak również pomiędzy innymi uczestnikami,

 3. napełnienie wiadra wodą z rzeki - do dyspozycji załoga ma jedynie stare popękane i dziurawe butelki

 4. w zależności od grupy/ samochodu - poszczególne grupy np przygotowują w określonym punkcie posiłek
  A - w punkcie mapy A12 - przygotować drzewo na ognisko, kije do pieczenia kiełbasek, obrać kartofle
  B -  w punkcie mapy A12 - rozpalić ogień, przygotować inne warzywa
  C - w punkcie mapy A12 - przygotować ciepły napój, przygotować mięso
  D- w punkcie mapy A12 - przygotować ciepły posiłek - kociołek
  Wszystkie grupy maja ugasić ogień, posprzątać po ognisku

 5. przeciąganie samochodu na czas - z punktu A do punktu B - grupa, która przeciągnie samochód poniżej określonego limitu czasu otrzymuje butelkę szampana ( jeżeli pomyślą wspólnie przeciągną wszystkie auta - każda grupa otrzyma wtedy szampana )

 6. zmiana koła w samochodzie na czas przy użyciu dostępnych narzędzi off road - koło zapasowe znajduje się ok 100 m od samochodu - grupa musi się podzielić na zespoły i wyznaczyć osoby odpowiedziale za: odkręcenie/przykręcenie kóła, przyprowadzenie nowego i odprowadzenie uszkodzonego koła

 7. utworzenie loga firmy / nazwy firmy z przedmiotów znalezionych w lesie w określonym czasie - zrobienie zdjęcia i wysłanie pod wskazany numer telefonu.

 

PRZYKŁADOWY PROGRAM


09.00 - 09.15 spotkanie w Gdowie, omówienie programu zajęc, podział na samochody i grupy

09.15 - 09.25 – podstawowe teoretyczne i praktyczne szkolenie off road

09.25 – 09.40 – rozdanie roadbooków, omówienie trasy i zadań

09.45 – 09.50 – Przejazd grupy samochodami wg roadbooka na 1 checkpoint usytuowany w pięknym punkcie widokowym.

09.50 – 10.10 przerwa na lunch. Na uczestników czekać będzie gorąca cherbata i kanapki.

10.10 – 14.10 pokonywanie trasy zgodnie z punktami zaznaczonym w roadbook

14.10 – 15.00 – przerwa obiadowa

15.00 – 16.00 – pokonanie reszty trasy wg roadbooka

16.00 – 18.00 – zakończenie rajdu. Rozdanie pamiątek z imprezy, grill z wyświetlaniem w tle zdjęć i filmów. Grill pod dachem.

 

Zapraszamy również do zapoznania sie z naszą oferta wypraw off road, eventów dla firm, pikników, wieczorów kawalerskich, wycieczek na quadach, auta 4x4.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo wyprawy 4x4 kilkugodzinne, wyprawy off road weekendowe, imprezy off road kilkudniowe. Wyprawy terenówkami i quadami. Wyprawy na UTV, wyprawy Kraków/Gdów, Zakopane, Wisła, Krynica, wyprawy Szczyrk, Białka Tatrzańska, Szczawnica. Wyprawy eventowe, wyprawy firmowe. Organizujemy przejazd, zakawterowanie i wyżywienie. Wyprawy dla firm - po wczesniejszej rezerwacji.

 

Dostepność: Kraków/Gdów, Zakopane, Szczyrk, Krynica, Białka Tatrzańska, Wisła, Istebna, Wierchomla, Baligród, Ustrzyki, Zawoja i okolice ... napisz, zadzwoń i dowiedz sie gdzie jeszcze dojedziemy !!! :)


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

referencje
Zaufali nam
 • Skandia
 • COROTOP
 • Siemens
 • Grupa Żywiec S.A
 • BABIK TRANSPORT I SPEDYCJA
 • MAPEI
 • Danfoss
 • DnB NORD
 • Europejski Fundusz Leasingowy
 • Eurobank
 • Devi
 • P&G
 • Polsat Cyfrowy

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
referencje
referencje
 • SKUTERY ARCTIC CAT

  więcej »
 • LAND ROVER

  Naszym atutem jest pełna  niezależność w kwestii sprzętu. Imprezy prowadzimy ... więcej »

 • QUADY

  Niesamowite przejażdzki, wyprawy i przeprawy przez urozmaicone tereny quadami więcej »

NASI PARTNERZY