logo
Samochody terenowe

Przemierzaj malownicze zakątki Polski za kierownicą Land Rovera

Quady

Niezapomniana przygoda na quadach.

UTV - buggy extreme

Wyprawy utv - czterokołowcami po górach. Buggy extreme to super przygoda. UTV jezdzimy caly rok. Zima gdy spadnie snieg w miejsce kół przykrecamy gasiennice ! Jako jedyni w kraju posiadamy flotę 10 nowych UTV z silnikami 800 cc! Kazdy posiada wyciagarke, naped 4x4, blokady mostu. Super zabawa gwarantowana !

Rafting

Porywający nurt rzek połączony z dziką naturą Ukrainy.

Extreme Week

Extremalna przygoda

Team Building

Imprezy integracyjne

Skutery śnieżne

Zimowe szaleństwo skuterami śnieżnymi

polecane wyprawy

Wyprawa integracyjna off road

Integracyjna impreza off road jednodniowa Kraków, impreza na quadach i samochodach terenowych.

Sezon od: 01.05 do 31.12
Lokalizacja: Krynica Zdrój

2 dniowa wyprawa quadami BESKIDY 2016

Zapraszamy na niesamowitą wyprawę górską – piękne widoki oraz duża dawka adrenaliny. Przejazd quadami po nie utartych ...

Sezon od: 24.05 do 30.09
Lokalizacja:

Całodniowa wyprawa na quadach

Prawdziwa całodzienna wyprawa na quadach, podczas której odwiedzimy wiele pieknych zakątków górskich w wybranej lokal ...

Sezon od: 14.06 do 14.06
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Rajd trophy

Rajd na zasadach camel trophy to niesamowita przygoda! Rajd opiera się na rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jego k ...

Sezon od: 01.01 do 31.12
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Extreme off road UTV Buggy extreme

Wyprawa 2h - utv, quady, samochody terenowe, buggy, bugy. Extremalna przejażdzka po terenach górskich. Piekne widoki ...

Sezon od: 01.01 do 31.12
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Wyprawy rodzinne 4x4

Wycieczka 4x4 rodzinna. Organizujemy wyprawy kilkugodzinne, kilkudniowe, weekendowe dla rodzin, wyprawy dla szkół, ev ...

Sezon od: 01.04 do 31.10
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Orienteering miejski

Wiele osób poznało orienteering w dzieciństwie. Czasem w formie harcerskich podchodów, czasem bawiąc się w szukanie s ...

Sezon od: 01.05 do 30.04
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Wyprawa terenowa

Całodniowa wycieczka samochodami terenowymi to wspaniały pomysł na integracje w górach. Zapraszamy na wyprawy całodzi ...

Sezon od: 14.06 do 14.06
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Zielona Szkoła

Organizujemy wyprawy dla dzieci w każdym wieku. Adrenalina i extremalne przygody nie sa zarezerwowane tylko dla doros ...

Sezon od: 01.05 do 31.10
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Techniki linowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programową zajęć integracyjno-motywacyjnych prowadzonych w oparciu o alpinistyc ...

Sezon od: 01.04 do 30.11
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Wieczory tematyczne

Organizacja wieczorów tematycznych z klimatem. Alternatywa i doskonała zabawa podczas wieczorów firmowych. Zapewniamy ...

Sezon od: 14.06 do 14.06
Lokalizacja: Krynica Zdrój
Więcej wypraw
referencje
 • obr

  Ze względu na konkurencyjność cenowa indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo, jakość sprzętu jakim dysponuj ... więcej »

  GOH

 • obr

  Dziękujemy firmie FunSail za uatrakcyjnienie naszego wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego, który miał miejsce w Kazimie ... więcej »

  KRONES

 • obr

  Rajd został zorganizowany w sposób bardzo profesjonalny i bezpieczny. więcej »

  Fundacja Spełnionych Marzeń

 • obr

  Każde z powierzonych zleceń było wykonane z niezwykła dbałością o szczegóły i naciskiem na najwyższe zadowolenie klie ... więcej »

  SIKA

 • obr

  Organizatorzy byli bardzo elastyczni, otwarci i cały czas zarażali nas świetnym poczuciem humoru i pozytywną energią. ... więcej »

  cloudware

 • obr

  Ciekawy scenariusz oraz niezwykłe wyzwania wymagające współpracy wszystkich uczestników przyczyniły się do ukształtow ... więcej »

  comtegra

Krynica

Symulator jazdy na kole
Sezon od 01.04 do 01.11

Atrakcja na eventach firmowych nie tylko dla miłośników sportów motocyklowych. Symulator jazdy na jednym kole może stać się dodatkiem podczas firmowych spotkań, a także sposobem na szkolenie swojej techniki jazdy na motorze.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Tylicz Quady 2 h
Sezon od 04.07 do 04.07

Zapraszamy na wyprawy quadami po górach. Eventy w górach dla firm, wyjazdy dla grup zorganizowanych, wyprawy dla osób indywidualnych na quadach. Wycieczka przewiduje 2 h przeprawe po malowniczej górze Dzielec. Wyprawę rozpoczyna sie w naszej bazie Tylicz k/ Krynica-Zdrój. Wyprawy w górach naszymi czterokołowcami to nieziemska przygoda i duża dawka adrenaliny.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Impreza integracyjna wzdłuż granicy Słowackiej
Sezon od 05.07 do 05.07

Wyprawa rozpoczyna sie w bazie w Krynicy Zdrój/ Tyliczu. Podczas wyprawy mamy okazję zwiedzić przepiękne zakątki góry Dzielec. Następnie udajemy sie do miejscowości Izby położonej u stóp Góry Lackowej, skąd kierujemy się w stronę granicy polsko - słowackiej. Organizujemy imprezy integracyjne w górach dla grup zorganizowanych, eventy dla firm. Wyprawy całodniowe, weekendowe i wyprawy kilkadniowe.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wyprawa wzdłuż granicy Polsko-Słowackiej
Sezon od 05.07 do 05.07

Organizujemy imprezy integracyjne na samochodach terenowych w górach dla grup zorganizowanych, eventy dla firm. Wyprawy całodniowe, weekendowe i wyprawy kilkadniowe. Wyprawa 4x4 samochodami terenowymi stanowi doskonałą formę spędzania wolnego czasu. Tylicz to jazdy off road, wyprawy jeepami, rajdy 4x4, pikniki 4x4, ATV, rafting a to wszystko zintegrujemy dla Ciebie w doskonały wyjazd firmowy.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wyprawy off road 4x4
Sezon od 01.01 do 31.12

Imprezy w górach. Organizujemy wycieczki samochodami terenowymi, imprezy off roadowe, eventy dla firm, imprezy integracyjne 4x4, wyprawy dla osób indywiadualnych, wyprawy kilkugodzinne, wyprawy off road terenówkami, wycieczki na quadach, szkolenia off road dla aut terenowych i quadów. Głowne założenia imprez off road integracyjnych to integracja zespołu w warunkach terenowych.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Imprezy dla firm
Sezon od 01.01 do 31.12

W naszej ofercie imprezy integracyjne w górach dla osób indywidualnych i dla firm. Zapraszamy do współpracy agencje i biura podróży. Większość sprzętu wykorzystywanego na imprezach integracyjnych jest własnością SnowCat. Wyprawy 4x4, wycieczki na quadach, wyprawy off road, samochody terenowe, zabawy w plenerze, paintball, łuki, techniki linowe, skutery wodne, rafting, ingegracja w górach.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Romantyczna wyprawa quadami
Sezon od 18.07 do 18.07

Romatyczna wyprawa quadami dla dwojga w pieknej scenerii. Orginalny pomysł na spędzenie czasu wspólnie z ukochaną osobą. Dodatkowa dawka adrenaliny i niezapomniane górskie widoki dają gwarancję zadowolenia najbardziej wymagających klientów. Wyprawy quadami Krynica Zdrój, wycieczki integracyjne w górach, integracja, eventy dla firm, wyprawy off road, samochody terenowe, quady, pojazdy UTV.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Impreza weekendowa off road
Sezon od 26.07 do 26.07

Weekendowa impreza off road dla grupy zorganizowanej to wspaniały pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych. Wybierz dogodną lokalizacje i razem z nami udaj sie na przygodę życia. Nasza młoda wykwalifikowana kadra sama może zaproponować ciekawy scenariusz, alebo to własnie Ty możesz zostac pomysłodawcą imprezy. Organizujemy imprezy offroad w górach, wycieczki na quadach, wyprawy na UTV.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wyprawy na quadach
Sezon od 01.01 do 31.12

Wyprawy w górach naszymi czterokołowcami to nieziemska przygoda i duża dawka adrenaliny. Quady to nietypowy sposób na spędzienie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną. Zapraszamy również na wyprawy całodniowe na quadach i wyprawy weekendowe na quadach gdzie zabieramy jedzenie śpiwory namioty i 2 dni spędzamy z dala od ludzi pokonując najładniejsze i najciekawsze trasy.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Szkolenia off road
Sezon od 01.01 do 31.12

Kurs off road dla firm, osób indywidualnych i instytucji użytku publicznego. Snow Cat zaprasza do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach off road 4x4. Dla wszystkich którzy mają lub planują kupić samochód terenowy i zabezpieczyć się przed kosztownymi konsekwencjami jego uszkodzenia w wyniku nie umiejętnego użytkowania a także dla firm jako element imprezy firmowej.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wyprawy na UTV - buggy extreme side by side
Sezon od 01.01 do 31.12

Podstawą naszej działalności jest wynajem pojazdów utv, quadów oraz organizacja imprez na czterokołowcach utv buggy extreme i quadach zarówno kilkugodzinnych jak i wielodniowych wypraw. Oferujemy dowóz utv, quadów w każde miejsce w kraju jak i za granicą. Jednorazowo przewozimy do 50 quadów ! Posiadamy lawety do transportu quadów. W ofercie nowy sprawdzony sprzęt, kaski, ubrania ochronne. Side by

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wyprawa weekendowa na Słowację
Sezon od 19.06 do 19.06

Wyprawa weekendowa off road na Słowację to doskonały sposób spędzenia czasu aktywnie w gronie przyjaciół i rodziny. Przeprawa naszymi czterokołowcami przez Piekne Beskidy gwarantuje niezapomniane wrażenia i wiele niezapomnianych chwil, radośnie wspominanych przez całe życie. Wyprawy w górach naszymi czterokołowcami to nieziemska przygoda i duża dawka adrenaliny.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Team building dla firm
Sezon od 05.07 do 05.07

Team building jest specjalnie zaprojektowanym programem rozwojowym, którego odbiorcami są grupy pracowników działajace w różnych komórkach organizacj, firm i spółek. . Inmprezy firmowe odbywają się zarówno w kraju, jak i za granicą, wszystko oczywiście zgodnie z sugestiami i preferencjami naszych klientów. Posiadamy duże zaplecze własnego sprzętu, m.in. samochodów terenowych, quadów, amfibii.

Lokalizacja Krynica Zdrój
Wieczory kawalerskie extreme
Sezon od 01.01 do 30.11

Organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie, dobrane do potrzeb każdego uczestnika. Nietypowe imprezy integracyjne dla przyjaciół i rodziny. Oferujemy imprezy 4x4, off road, wyprawy quadami, wyprawy utv, wycieczki z udziałem samochodów terenowych, off road integracja w górach. Organizujemy imprezy kilkugodzinne, wyprawy weekendowe, wyprawy kilkudniowe, imprezy integracyjne.

Lokalizacja Krynica Zdrój

Filmy

referencje
Zaufali nam
 • Skandia
 • COROTOP
 • Siemens
 • Grupa Żywiec S.A
 • BABIK TRANSPORT I SPEDYCJA
 • MAPEI
 • Danfoss
 • DnB NORD
 • Europejski Fundusz Leasingowy
 • Eurobank
 • Devi
 • P&G
 • Polsat Cyfrowy

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
referencje
referencje
 • SKUTERY ARCTIC CAT

  więcej »
 • LAND ROVER

  Naszym atutem jest pełna  niezależność w kwestii sprzętu. Imprezy prowadzimy ... więcej »

 • QUADY

  Niesamowite przejażdzki, wyprawy i przeprawy przez urozmaicone tereny quadami więcej »

NASI PARTNERZY